Strona Główna BIP Strona Główna
Strona główna
11.03.2019
W dniach 24-25 lutego 2019r w Świdwinie odbywał się pierwszy etap eliminacji Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego.

 

 

Z Klubu 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku ruszyła silna reprezentacja w postaci sekcji tanecznej, wokalnej i teatralnej. W kategorii wokaliści 13-16 lat zaprezentowały się:

Zofia Wciseł w utworach: "Walczyk" i "Nieznajomy" oraz Aleksandra Tkaczyk, która zaśpiewała "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos" i "Szklana Pogoda".

Zespół Pieśni i Tańca 22.BLT "Malbork" zaprezentował krakowiaka i poloneza, a Grupa Teatralna "No i Dobra!" zaprezentowała się w spektaklu "Hodowla masowa" w kategorii grup scenicznych pow. 16 lat, w kategorii teatr jednego aktora pow. 16 lat, zaprezentowała się Emilia Karwasz że spektaklem "Wywiad" na podstawie autorskiego tekstu.
Z dumą możemy mówić o sukcesach! Emilia Karwasz oraz Grupa Teatralna "No i Dobra!" zakwalifikowali się do II etapu Konfrontacji Scenicznych w Zegrzu, a Aleksandra Tkaczyk oraz Zespół Pieśni i Tańca 22.BLT "Malbork" wezmą udział w II etapie Festiwalu Piosenki i Tańca w Gdyni. Gratulujemy laureatom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!